TurkCoder.TK
» KUYAP EĞİTİMLERİ AKTAŞ GRUPLA SÜRÜYOR

Renk seçin:


+90 212 987 65 43

KUYAP EĞİTİMLERİ AKTAŞ GRUPLA SÜRÜYOR

KUYAP EĞİTİMLERİ AKTAŞ GRUPLA SÜRÜYOR

Kısa adı KUYAP olan, KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi kapsamında Elazığ’da faaliyetlerini sürdüren Aktaş Grup firmalarına uyum ve farkındalık içerikli eğitim programı düzenlendi. Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Gaziantep, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman illerinde hayat boyu öğrenme aracılığıyla KOBİ çalışan ve işverenlerinin uyum yeteneğini artırmayı hedefleyen eğitimler Elazığ TSO’da kurulan KUYAP Eğitim Merkezinde devam ediyor.

Proje kapsamında Elazığ’da Aktaş Grup işletmelerinde görev yapan yönetici ve çalışan 23 personele 3 günlük bir eğitim programı düzenlendi. KUYAP Elazığ Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas ve Eğitmen Gökhan Topal tarafından sunulan eğitim programında katılımcılara “Değer Yaratma ve İşletme Değer Zinciri, Pazarlama Stratejisi ve Pazarlama Planı, Konumlandırma, Etkinlik ve Pazara Nüfus Etme, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları, İnnovasyon, Fiyatlandırma Teknikleri ve Maliyet Analizi, Organizasyon ve İnsan Kaynakları Yönetimi” başlıkları altında önemli bilgiler aktarıldı. Eğitim sonrasında, 23 KOBİ çalışanı ve yöneticisine sertifikaları takdim edildi.

Düzenlenen programa katılım sağlayan Aktaş Grup Genel Koordinatörü Hasan Aktaş, eğitime firma yönetici ve çalışanlarının yoğun bir ilgi gösterdiğini ifade ederek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile KUYAP uzmanlarının girişimleriyle düzenlenen bu eğitim programına Aktaş Isı, Aktaş PVC ve Aktaş Yapı olarak katılım sağladık. Şirketlerimizdeki yönetici kadrolarımızda yer alan arkadaşlarımıza faydalı bir program olacağına inanıyorduk, nitekim program sonunda katılan çalışanlarımızın bilgi sahibi olduğunu gördük. Ben programı düzenleyen KUYAP Eğitim Koordinatörü Buğra Barlas ve KUYAP Eğitmeni Gökhan Topal beylere bu çalışma için teşekkür ediyorum. Bilinen bir durum ancak hakikaten dünya Global bir köy haline geldi, bugün dünyanın en uzak noktasına bile ticaret yapma imkanı bulabiliyoruz. Bu fırsatları iyi kullanmak içinde sadece ülkemizdeki ticari hayatı ve enstrümanları değil dünyadaki ekonomik gelişmeleri de yakından takip etmemiz gerekiyor. Ayrıca Elazığ Ticaret Sanayi Odasının da böylesine güzel bir programa ev sahipliği yapması, ilimizdeki KOBİ’leri bilgilendirme amaçlı çalışmalar yürütmesini önemsiyoruz.  Oda tarafından sağlanan imkanlar ile KOBİ’lerin ayağına kadar gelen bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğine inanıyor, tüm KOBİ’lerimizin düzenlenen eğitim programlarına katılımını bekliyoruz” dedi.

Eğitimlere katılarak sertifikalarını alan Aktaş Grup yöneticileri ve çalışanları da eğitimlerin son derece aktif, yormayan bilgiler içeren ve birebir saha da çalışmalarda yardımcı olabilecek bilgiler içerdiği belirtildi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

24 Ocak 2019
351 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir